Назустріч Європі

/ Переглядів: 621

10 вересня 2015 року на факультеті обліку і аудиту продовжили акцію “Дбай про своє здоров’я та екологію – приїжджай до університету на велосипеді”. За ініціативи ректора Тернопільського національного університету Андрія Ігоровича Крисоватого та декана факультету обліку і аудиту Валентини Миколаївни Панасюк активна група студентів та викладачів факультету обліку і аудиту зробили велопробіг по університетах міста Тернополя з проханням приєднатися до велоакції, зокрема, приїхали на велосипедах до Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, Тернопільського технічного університету ім. І. Пулюя. Представники цих ВНЗ позитивно відгукнулись на даний виклик.

Віримо в те, що невдовзі велопроїзд стане не лише одноразовою чи багаторазовою акцією, але й повсякденною практикою. Зважаючи на це, звертаємось до міської ради Тернополя з проханням прокладання велодоріжок вулицями файного міста Тернопіль!

Перлиною нашого велопробігу був і чарівний став, його краса не може не чарувати. “Дбай про своє здоров’я та екологію” приїжджай на велосипеді до місця праці і навчання, а наш чарівний тернопільський став додасть тобі сил і натхнення на весь день!