Школа Активу в Свалявській філії ТНЕУ

/ Переглядів: 913

3-5 червня відбулась Школа Активу в Свалявській філії ТНЕУ, в якій взяли участь студенти з Профкому студетнів та Університетської ради студентів під керівництвом Васильків Олени Вячеславівни та Шевчука Антона Михайловича.

Ці чудові і повні радості дні пройшли дуже насичено: кожен день на нас чекали цікаві інтелектуальні тренінги, які допомогли нам зрозуміти, що кожен може стати лідером і це лідерство починається з впевненості в собі і спільній колективній роботі, де потрібно себе проявляти, адже жоден лідер не може бути без своєї команди.

Ми мали змогу проявити себе в спорті, танцях, побувати режисерами і ведучими промороликів. Відвідали пам’ятки архітектури, а саме Замок Шенборна в санаторії “Карпати” і Замок Паланок в м. Мукачево. Також нас ознайомили з традиційною закарпацькою кухнею. За спільною вечерею при вогні разом з директором Свалявської філії ми посмакували кнедлики з підливою та гомбовці.

Протягом всієї Школи Активу обирались і оцінювались студенти, які одержали різноманітні номінації.

Головною номінацією була “Лідер Школи активу”, яку одержав студент факультету обліку і аудиту , Чоп Руслан, який проявив себе як лідер у різних аспектах;“Душа Школи активу” зайняв Цахнев Владислав, який надавав позитиву колективу; “Муза Школи активу” стала Рогожкіна Вероніка; інтелект- Карий Володимир, “Серце Школи активу”-Романів Тарас, “Симпатія Школи активу”-Водяний Сергій, “Тиша Школи Активу”- Макар Максим .

Автор: студентка групи ОКР -41 Рогожкіна Вероніка