Тиждень фінансової грамотності на факультеті обліку і аудиту

/ Переглядів: 839

55637039_1196311627199415_5785274454691020800_n.jpgЦікаво, пізнавально і захоплююче пройшов тиждень фінансової грамотності на факультеті обліку і аудиту.

Відбулось ряд захотів від яких отримали досвід і знання викладачі та студенти факультету, запрошені гості, учні шкіл, тренери по фінансовій грамотності.

Коротко пригадаємо, як проходив ТИЖДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ GLOBAL MONEY WEEK на факультеті обліку і аудиту.

depositphotos_3554287-stock-photo-check-mark.jpg18 березня 2019 року в тренінг-студії факультету обліку і аудиту ТНЕУ відбулися майстер-класи «Основи фінансової грамотності та поняття особистих фінансів» (лектор Орищак Н.) «Банківські послуги та особливості банківського обслуговування» (лектор к.е.н., доцент Мельник Н. Г.)

depositphotos_3554287-stock-photo-check-mark.jpg19 березня 2019 р. в рамках проекту фінансової грамотності і відзначення Тижня GLOBAL MONEY WEEK факультет обліку і аудиту ТНЕУ організував проведення фінансової гри-тренінгу «Життєвий капітал». Студенти в ігровій формі мали можливість перевірити свої економічні знання в плані управління грошовими потоками, формування різноманітних джерел доходу на шляху досягнення фінансової незалежності і свободи, застосувати теоретичні знання інвестиційних технологій, розширити власний досвід методом спроб та помилок.

depositphotos_3554287-stock-photo-check-mark.jpg20 березня 2019 р. за ініціативи студентів ФОА та Панасюк Валентини Миколаївни в рамках проекту фінансової грамотності і відзначення Тижня GLOBAL MONEY WEEK Факультет обліку і аудиту презентував черговий науковий захід з підвищення фінансовоі грамотності. У тренінг-студії пройшов навчальний семінар щодо формування фінансової стратегії, а саме технології оцінки діяльності і рейтингу банків та механізму розрахунку депозитних вкладень (доповідь к.е.н., доцента Жуковськоі А. Ю.), аналіз перспектив та напрямків інвестування в Україні у 2019 році, питання кредитування і порядок погашення боргів (доповіді к.е.н., доцента Мельничук І. В., стан і перспективи розвитку ринку страхування та механізму накопичення на довгострокові цілі (доповідь представників АТ «СК «ТАС» Ірини Лазути та Олександра Сохацького).

depositphotos_3554287-stock-photo-check-mark.jpg21 березня 2019 р. На факультеті обліку і аудиту відбулась відкрита лекція-презентація бухгалтерського продукту “MELVIS” - проект створення дохідного активу як основи сімейного бізнесу - в рамках відзначення Тижня ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ. Доповідь заступника директора компанії «MELVIS» Миколи Сорокаліта викликала велике зацікавлення аудиторії і жваве обговорення запрезентованої інформаційної системи управління, її технічних і аналітичних можливостей, новаторства і унікальності формування й зберігання баз даних, можливостей диверсифікації алгоритмів відповідно до інформаційних потреб та ефективності впровадження автоматизації обліку підприємствами вцілому.

В межах заходів тижня фінансової грамотності професором кафедри обліку та контролю в сфері публічного управління Рожелюк В. М. проведено майстер- клас:"Професійна компетентність в контексті ефективності діяльності облікового персоналу". Серед запрошених була практикуючий бухгалтер ТОВ "Акція" м. Київ, яка визначила основні пріоритети професії бухгалтера на ринку праці, розповіла про компетентності сучасних бухгалтерів в умовах жорсткої конкуренціїї.

depositphotos_3554287-stock-photo-check-mark.jpg22 березня 2019 р. Відбувся навчальний тренінг «Фінансові ринки та цифрова економіка» Факультет обліку і аудиту ТНЕУ. Доповідь к.е.н., доцента Бречка О.В. інформувала студентів щодо практичних навиків торгівлі на фондовому ринку, з чого починати, як обирати брокерів і перевіряти їх надійність, інструменти і можливості торгівлі на біржі, як не втратити, а також про основні тренди цифрової економіки і цифрових продуктів. За результатами тренінгу, перша студентка, яка відкрила електронний гаманець, отримала реальний бонус (криптовалюту в режимі он-лайн!) від лектора на розвиток бізнесу.