Обліковий батл

/ Переглядів: 1018

2dsvuxnop4o.jpg

Під креативністю слід розуміти здатність відмовлятися від стереотипних способів мислення. Основою розвитку креативності є дивергентне мислення.

Гілфорд

6 жовтня 2015 року особливий день для студентів груп ОІСм-11 та ІТОДСм-11 факультету обліку і аудиту. Здавалося б, що можна ще додати до загальноприйнятих практичних з організації бухгалтерського обліку, проте не для старшокурсників та їх наставників. Нове бачення викладу матеріалу з дисципліни Антоніною Іванівною Фаріон та ініціатиіність студентів породили цікавий та креативний захід.

Отож в стінах 2-го корпусу відбулось оригінальне практичне заняття, метою якого стало сприяння закріпленню студентами теоретичних знань та формуванню практичних навичок з організації бухгалтерського обліку.

Зустріч розпочалася із вітального слова наставників. В.о. декана факультету Валентина Миколаївна Панасюк привітала присутніх, наголосивши на креативних методах ведення занять та побажала успіхів учасникам обох команд не лише в змаганні, а й загалом.

До слова було запрошено завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, доктора економічних наук, професора Михайла Романовича Лучка, котрий наголосив на важливості командної роботи, взаєморозумінні та прагненні вчитися.

Батл розпочався із представлення команд, а саме: ОІСм – Обєднання інтелектуальних студентів «Максмум» ( команда «синіх») та ІТОДСм – «Тризуб» ( команда «жовтих»). Загалом змагання складалися із трьох блоків завдань: І-ий ребуси, ІІ-ий кросворди, ІІІ-ій цікава задача з обліку.

Заняття проходило у дружній та привітній атмосфері, у підсумку було визначено переможців. За результатами трьох конкурсів команди набрали однакову кількість балів, тому заступник декана Вадим Володимирович Маслій нагородив грамотами учасників за зайняте І-ше місце.

Побажаємо всім студентам та їх наставникам почерпнути ідеї із даного заняття і направити проведення семінарів в оригінальніше русло.