«Один в полі не воїн», або «разом ми сила!»

За ініціативи Університетської ради студентів розпочався турнір з пейнтболу між факультетами Тернопільського національного економічного університету. Перша запекла боротьба відбулася між командами факультету обліку і аудиту та факультету фінансів. Емоції та атмосфера, яка панувала на «полі бою» не дозволяла відпочити учасникам, хлопці і дівчата азартно атакували та захищалися. Приємно здивувало і те, що активну участь у турнірі взяла викладач факультету обліку і аудиту Тетяна Михайлівна Орловська, це ще раз доказує, що в Тернопільському національному економічному університеті між викладачами та студентами панує тепла та дружня атмосфера. Студенти факультету обліку і аудиту вислови щиру подяку Тетяні Михайлівні за підтримку та запал.

У запеклій боротьбі команда факультету обліку і аудиту поступилися команді факультету фінансів з рахунком 3:2

Як зазначили організатори, турнір проводиться з метою підвищення патріотичного духу студентів, та забезпечення якісного дозвілля студентів.