Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» 2015/2016 навчального року

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 н. р.» та наказу ректора ТНЕУ «Про проведення на базі ТНЕУ другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» у 2015/2016 навчальному році серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації» № 83 від 19.02.2016 р. та з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання на базі Тернопільського національного економічного університету 11-13 травня 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В олімпіаді взяли участь студенти з 73 провідних вищих навчальних закладів України (133 учасники).

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали дисципліни: „Фінансовий облік”, „Управлінський облік”, „Аналіз господарської діяльності ”, „Аудит”. Тестові завдання виконувалися студентами у залі електронних ресурсів з використанням програми для комп’ютерного тестування MyTest.

До складу журі олімпіади були включені не лише провідні науково-педагогічні працівники ТНЕУ, але й представники інших навчальних закладів, серед яких: Бондар Микола Іванович - доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку підприємницької діяльності Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; Дорош Ніна Іванівна - доктор економічних наук, професор кафедри обліку та аудиту Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Куцик Петро Олексійович - кандидат економічних наук, професор кафедри бухгалтерського обліку, ректор Львівської торговельно-економічного університету; Лазаришина Інна Дмитрівна - доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування; Огійчук Микола Феодосійович – кандидат економічних наук, професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва; Петришин Людмила Петрівна - кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Львівського національного аграрного університету; Рудницький Василь Степанович - доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Львівського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»; Чижевська Людмила Віталіївна - доктор економічних наук, професор кафедри обліку і аудиту Житомирського державного технологічного університету, Шмиголь Надія Миколаївна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Запорізького національного університету та інші.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» журі під головуванням д.е.н., професора, професора кафедри обліку у виробничій сфері ТНЕУ Крупки Ярослава Дмитровича визначило таких студентів:

Перше місце:

Кізюк Надія Юріївна (Тернопільський національний економічний університет), м Тернопіль

Друге місце:

Клепакова Марія Олександрівна (Донецький національний університет), м. Вінниця;

Тищенко Світлана Леонідівна (Національний університет біоресурсів та природокористування, м. Київ);

Доценко Наталія Іванівна (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка), м Київ;

Дзюба Лідія Олегівна (Київський національний торговельно-економічний університет), м. Київ;

Фліц Сергій Володимирович (ДВНЗ «Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана), м. Київ;

Третє місце:

Єрмолай Олександр Михайлович (Східноукраїнський Національний університет ім. Лесі Українки), м. Луцьк;

Мусял Ярослав Васильович (Тернопільський національний економічний університет), м. Тернопіль

Олеськів Юлія Михайлівна (Національний університет «Львівська політехніка»), м. Львів;

Зварич Олена Михайлівна (Національний університет водного господарства та природокористування), м. Рівне;

Камінська Тетяна Юріївна (Житомирський державний технологічний університет), м. Житомир;

Якубич Евеліна Василівна (Львівський торговельно-економічний університет), м. Львів;

Демчишин Ірина Андріївна (Львівський державний інститут економіки і туризму), м. Львів;

Сухицька Олена Володимирівна (Інститут банківської справи ДВНЗ «Університет банківської справи» НБУ), м. Львів;

Савчин Тарас Романович (Львівський національний аграрний університет), м. Львів.

Крім цього, за рішенням журі нагороджені грамотами за участь в олімпіаді особи, які отримали 4-6 місця – всього 20 учасників.

Крім виконання конкурсних завдань, студенти знайомились з визначними місцями міста Тернополя, експонатами виставки декоративно-прикладного мистецтва «Від роду до роду». Для викладачів, що їх супроводжували, була організована екскурсія у Маріїнський духовний центр у Зарваниці. Студенти і викладачі також брали участь у святкуванні 45-річчя факультету обліку і аудиту ТНЕУ, міжнародній науково-практичній конференції з проблем обліку, аналізу, аудиту, інформаційних технологій.

За результати олімпіади переможцям були вручені дипломи та цінні подарунки від Тернопільського національного економічного університету та спонсорів – Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік»», редакції бухгалтерського сервісу «Дебет-Кредит», міжнародної консалтингово-аудиторської фірми KPMG та інших. Усі учасники отримали сертифікати, що засвідчують про участь у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

Щиро вітаємо переможців та учасників Олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!

Документи для скачування:

Результати олімпіади 2015/2016 86

Завдання олімпіади 2015/2016 139

Ці та інші фото можна переглянути за посиланням: