Підсумки першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» у 2017-2018 н. р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 6 грудня 2017 року № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році». та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 1 лютого 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».

У заході взяли участь студенти четвертого курсу факультету обліку і аудиту ТНЕУ.

Під час олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання з таких дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». При виконанні завдань учасники користувалися програмою для комп’ютерного тестування MyTest.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Лосик Іванна студентка групи ОПД-42;

ІІ місце – Мала Наталія студентка групи ОПД-42;

ІІІ місце – Бодрай Вікторія студентка групи ОБС-41.

Крім цього оргкомітет відзначив високий рівень підготовки до олімпіади та активну участь таких студентів:

Кліпс Юлія студентка групи ОПД-42;

Хомин Оксана студентка групи ОБС-41;

Вельош Світлана студентка групи ОБС-41;

Грицюк Іванна студентка групи ОБС-41.

Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» відбудеться 18-20 квітня 2018 р. у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля.