Подаруй радість

/ Переглядів: 800

lxlzasszwwa.jpg

На базі Тернопільського національного економічного університету створено Волонтерський центр "Оберіг", який наразі реалізує проект "Подаруй радість", до якого прохання від організаторів максимально долучитись як студентів так і профорсько-викладацький склад ТНЕУ.

Свою допомогу центр хоче реалізувати у різних напрямках:

1. Збір речей, іграшок та коштів(для закупки солодких подарунків та розхідного матеріалу для майстер класів). Збір цієї та будь-якої іншої матеріальної допомоги буде проводитись із 16.11.2015 р. у приміщенні Профкому студентів ТНЕУ.

2.Проведення майстер-класів (виготовлення ляльки-мотанки,листівок,новорічних іграшок та прикрас). Будуть раді залученню активних людей, які мають творче мислення та бажання допомогти діткам.

Учасники проекту будуть вдячні за будь-яку допомогу та вірять в те, що спільно можна створити для діток ту казку, якої вони заслужили.

Давайте спільними зусиллями подаруємо промінчик щастя і добра, адже як писав Лев Толстой "Щоб повірити у добро, треба почати чинити його."

За детальнішою інформацією чи консультацією у цьому питанні ви можете звернутись у Профком студентів ТНЕУ, чи за номером: +380686779843 Марія