Посвята першокурсників

/ Переглядів: 560

41662454_1074050056092240_2791830120808054784_n.jpgНа факультеті обліку і аудиту впродовж трьох років вже стало доброю традицією робити посвяту у студенти подорожуючи Тернопільським ставом на катері.

І сьогодні, 12 вересня, відбулась урочиста посвята першокурсників факультету обліку і аудиту (ФОА) ТНЕУ у студенти. У посвяті взяв участь студентський актив факультету обліку і аудиту.

Перед посвятою, першокурсники на протязі двох годин ознайомились з короткою історією Тернополя та пройшлись центром міста від кафедрального собору до Театрального майдану, будівлі облдержадміністрації, пам’ятника Степанові Бандері та центральної пристані Тернопільського ставу, звідки вирушили на екскурсію по найбільшому за площею і найгарнішому за краєвидами ставу в обласному центрі України.

На посвяті, що проходила на палубі одного з місцевих кораблів були присутні декан ФОА, кандидат економічних наук, доцент В. М. Панасюк, заступник декана Т. Г. Бурденюку, куратори трьох академічних груп першого курсу, спеціалісти деканату.

Зі вступним словом перед першокурсниками виступила декан ФОА В. М. Панасюк. Вона подякувала першокурсникам за те, що обрали саме факультет обліку і аудиту у Тернополі, який є провідним в Україні з даної спеціальності за кількістю студентів та викладачів із науковими ступенями (докторів, кандидатів економічних наук). Валентина Миколаївна побажала першокурсникам успішного навчання, наполегливості у здобутті професійних знань і навиків, дружби з художньою самодіяльністю та спортом.

Присягу студента-першокурсника зачитав студент першого курсу групи ОАБ -11 Дорош Віталій. Студенти дружньо повторювали слова присяги за ним.

Згодом кожен першокурсник представився, розказавши, про те, як він дізнався про факультет та свою спеціальність (спеціалізацію). Цього року студенти першокурсники свої побажання записали на листочках та запакували в Капсулу часу.Далі цю капсулу опечатали, а через чотири роки на останній парі студенти відкриють та зачитають хто й чого бажав на першому курсі і оцінять чи збулись їхні мрії.

Після представлення, із солодкого столу студенти мали змогу пригоститись солодощами і фруктами, а також послухати сучасну музику та потанцювати.

Понад дві години часу студенти перебували на відкритому тернопільському плесі з палуби корабля милуватись тернопільськими краєвидами, поближче познайомитись між собою та налагодити дружні стосунки.

По прибутті корабля до пристані, учасники урочистостей зробили спільне фото на пам’ять про таку подію (зазнимкувались), а також мали змогу провести численні селфі.

То ж в добру, успішну путь до країни знань і професійної майстерності, дорогі наші першокурсники!

Хай вийдуть з Вас фахівці найвищого ґатунку та успішні, заможні люди, які зможуть докорінно змінити Україну!