Презентація кафедри аудиту, ревізії та аналізу

В рамках проведення Дня відкритих дверей на факультеті обліку і аудиту ТНЕУ 06 грудня 2015 р. колектив кафедри аудиту ревізії та аналізу під керівництвом доктора економічних наук Дерія Василя Антоновича підготував презентацію своєї професійної діяльності на теренах підготовки спеціалістів. У 2016-2017 навчальному році планується відкриття абсолютно нових напрямів навчання студентів для здобуття ними сучасних економічних професій, здатних забезпечити гідну пропозицію як на вітчизняному, так і закордонному ринках праці, а саме: рівень бакалавра - єдина в Україні професійна орієнтація «Аналіз і аудит бізнесу»; рівень магістра - «Економічна експертиза».

Таким чином, колектив кафедри пропонує на вибір ряд дуже цікавих та перспективних напрямів розвитку професійних та особистих навичків студента:

ОКР бакалавр

(професійна орієнтація «Аналіз і аудит бізнесу»).

ОКР спеціаліст

(спеціалізація «Аналітичне забезпечення і консалтинг бізнес-процесів», «Ревізія і контроль»).

ОКР магістр

(магістерські програми «Аналітичне забезпечення і консалтинг бізнес-процесів», «Економічна експертиза»).

До Вашої уваги презентація.

Ми працюємо для Вас!