Презентація книги «Як підняти українську економіку»

Голова Комітету економістів України Андрій Новак презентував студентам та викладачам факультету обліку і аудиту ТНЕУ книгу «Як підняти українську економіку»

У п'ятницю 02.12.2016 р. Андрій Новак завітав до студентів ТНЕУ факультету обліку та аудиту зі своєю лекцією "Як підняти українську економіку".Всі студенти,що прийшли на лекцію,дізналися багато нового про українську економіку.

Андрій Новак переконаний: економіка будь-якої країни, в тому числі української, працює на взаємодії трьох функцій: виробництва, продажу і розподілу коштів.

На думку Новака, в Україні необхідно формувати свої вертикальні корпорації виробників готових споживчих товарів і поступово відвойовувати спочатку внутрішній ринок української продукції, а потім виводити її на зовнішній ринок.

Наприкінці лекції автор подарував свої книги студентам і викладачам. А ті, які знайшли відповіді на питання про складові економічного середовища України, отримали автограф вченого.

Формат зустрічі вийшов неочікувано доступним і зручним – автор жартував, кидав дотепи і цілком зрозуміло розповідав про непрості економічні поняття.