Приємний сюрприз від студентів для викладачів ФОА

/ Переглядів: 1941

Приємний сюрприз від студентів для викладачів ФОА

Неповторним у цьому році видався Всеукраїнський День працівників освіти для професорсько-викладацького колективу факультету обліку і аудиту. Студенти ФОА вирішили у креативний спосіб потішили своїх наставників приємним сюрпризом.

У фойє корпусу № 2 ТНЕУ було встановлено великий банер з написом «ФОА», на кожній з літер розмістили світлини декана, її заступників, завідувачів, викладачів та працівників кафедр. Присутні педагоги отримали від студентів чудові квіти, урочисті вітання й морозиво.

Крім того, активісти приготували солодкий фруктовий стіл й організували спільну селфі-фотосесію з викладачами та працівниками факультету обліку і аудиту.

Щиро та від усього серця дякуємо нашим найкращим, найкреативнішим і найрозумнішим у файному студентському місті Тернополі студентам за приємний сюрприз з нагоди Всеукраїнського Дня працівників освіти!