Проблеми обліку в державному секторі економіки в умовах євроінтеграції

33764386_1442905729189448_2992799654996869120_o.jpg24 травня 2018 року в тренінг-студії факультету обліку і аудиту в межах школи професійної майстерності д.е.н., професора Лучка Михайла Романовича відбувся науково-практичний семінар на тему «Проблеми обліку в державному секторі економіки в умовах євроінтеграції».

Декан факультету к.е.н, доцент Панасюк Валентина Миколаївна у вітальному слові підкреслила важливість таких заходів, які дозволяють як науковцям так і практикам поділитися своїм досвідом.

Метою семінару було ознайомлення студентів, які навчаються на спеціалізації «Облік і контроль в державному секторі економіки», та викладачів випускової кафедри із сучасними проблемами обліку та звітності в державному секторі, тенденціями та особливостями, які пов’язані з процесами євроінтеграції.

Із доповідями на семінарі виступили:

д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Лучко Михайло Романович: «Стандартизація обліку в державному секторі економіки в процесі євроінтеграції України»;

к.е.н., заступник начальника відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів місцевих бюджетів Головного управління державної казначейської служби України у Тернопільській області Боліновська Наталя Ярославівна: «Електронна звітність клієнтів Казначейства АС «Є-Звітність»;

д.е.н., професор кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Рожелюк Вікторія Миколаївна: «Організація обліку та облікова політика бюджетних установ: реалії сьогодення».

Учасники семінару, модераторами якого були д.е.н., професор Лучко Михайло Романович та д.е.н., професор Рожелюк Вікторія Миколаївна, мали можливість ознайомитись із найновішими нормативними та інструктивними вимогами щодо організації обліку, облікової політики, електронної звітності установ державного сектору, практичними проблемами, з якими стикаються працівники бухгалтерій бюджетних установ та змінами, які очікуються у даній сфері найближчим часом.