Професії бухгалтера у ХХІ столітті

27 травня 2016 р. в бібліотеці ТНЕУ Студентський науковий центр кафедри обліку у виробничій сфері факультету обліку і аудиту провів науково-практичний семінар на тему «Професії бухгалтера у ХХІ столітті: завдання, вимоги, виклики». В рамках цього семінару виступили студенти кафедри обліку у виробничій сфері із такими доповідями:

1. Функціональні обов’язки та завдання бухгалтера в історичному аспекті та в ринковій економіці. (Доповідач: Петрущак Софія. Керівник: д.е.н., професор Крупка Я.Д.)

2. Роль і значення управлінського обліку для сучасного бухгалтера: переваги та недоліки. (Доповідач: Кошмак Ірина. Керівник: к.е.н., ст. викладач Богуцька Л.Т.)

3. Автоматизоване робоче місце бухгалтера та перспективи подальшого розвитку IT–технологій в бухгалтерському обліку (Доповідач: Окренець Володимир. Керівник: к.е.н., ст. викладач Мужевич Н.В.)

За результатами доповідей проведено жваве обговорення між професорсько-викладацьким складом кафедри обліку у виробничій сфері та студентами ФОА щодо переваг професії бухгалтера та перспектив її подальшого розвитку в умовах ринкової економіки. Присутні дійшли висновку, що функціональні обов’язки бухгалтера суттєво розширились, адже сьогодні він є не тільки знавцем бухгалтерського обліку, але й має мати навики управлінця, аналітика, податківця, юриста і знавця комп’ютерних програм.

На завершення семінару завідувач кафедри обліку у виробничій сфері, к.е.н., доцент Починок Н.В. узагальнила висловлені думки та пропозиції, а також побажала студентам ФОА вдосконалювати свої знання і надалі проводити подібні семінари.

Куратор СНЦ кафедри обліку у виробничій сфері,

к.е.н., ст. викладач Гуменна-Дерій М.В.