Семінар на тему: «Можливості працевлаштування у сфері бухгалтерського обліку – очікування та реальність»

Центр практичної бухгалтерії Факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету продовжує знайомити студентів з цілеспрямованими та креативними лідерами нової генерації, практикуючими в сфері бухгалтерського обліку. Так, 26 вересня 2018 року Центр відвідала Гороховська Марія Русланівна. Вона, будучи ще донедавна випускницею Факультету обліку і аудиту ТНЕУ, на даний час, займає посаду директора Приватного підприємства Консалтингової компанії «Фенікс Консалт». Ця компанія спеціалізується на наданні консалтингових послуг у таких функціональних сферах, як бухгалтерський облік та оподаткування, фінансовий менеджмент, управління підприємством, рекрутинг; проводить відкриті та корпоративні бізнес-тренінги, семінари, бізнес-навчання.

Марія Русланівна провела семінар на тему: «Можливості працевлаштування у сфері бухгалтерського обліку – очікування та реальність», основними тезами якого, було розвінчання міфів щодо працевлаштування молодих спеціалістів, які лише закінчили вищий навчальний заклад або ж ще навчаються у ньому.

Підчас зустрічі спростовувалися такі тези:

- гідна робота можлива лише за знайомством;

- наявність диплому про вищу освіту – запорука успіху;

- в просторах інтернету немає «серйозної» роботи для обліковця;

- «без досвіду нікуди».

Також, лектором було окреслено основні вимоги ринку праці в сфері бухгалтерського обліку та напрямки розвитку як професійного, так і особистісного.

На завершення, представником Консалтингової компанії «Фенікс Консалт» було запропоновано студентам Факультету обліку і аудиту провести feedback сесію щодо можливостей запровадження на базі консалтингових фірм нових креативних ідей у сфері обліку і оподаткування, консалтингу та рекрутингу.

Модератор Центру Назарова І.Я.