Семінар у Раді з Міжнародних Стандартів Обліку

8 травня 2017 року к.е.н, доцент кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Оксана Василівна АДАМИК взяла участь у семінарі, організованому Радою з Міжнародних Стандартів Обліку (IASB), що знаходиться у м. Лондон (Великобританія).

У семінарі взяли участь представники багатьох країн світу, зокрема, США, Великобританії, Німеччини, Австралії, Італії, Бразилії, Японії, Китаю, Кувейту, Норвегії, Польщі тощо.

Захід був присвячений проблемам запровадження міжнародних стандартів обліку, розробки нових і зміни діючих МСФЗ, обговоренню практичних ситуацій з метою однозначного тлумачення базових облікових категорій.

Результати обговорень дозволять адаптувати навчальні програми університету відповідно до світових освітніх стандартів та практичних вимог сьогодення, а також сприятимуть розвитку міжнародної співпраці.