Співпраця з польськими освітніми закладами

/ Переглядів: 2783

img_6017.jpg

Співпраця з польськими освітніми закладами Тринадцятого листопада у ТНЕУ з робочим візитом перебувала делегація зі Вищої Школи інформатики та економіки Товариства «Знання» (м. Ольштин, Республіка Польща). До ТНЕУ завітали: ректор, професор Збігнєв Лауданский, проректор, доктор Станіслав Шмітка, декан, доктор Анна Міхальчик, спеціаліст з міжнародних зв’язків Магдалена Ярошевська, завідувач кафедри менеджменту Стефан Мігус.

Андрій Ігорович у форматі діалогу розповів польським колегам про університет, наукові школи, міжнародне співробітництво з ВНЗ-партнерами та запросив до слова колег-науковців. « Я хотів би розширити вектори співпраці з українськими університетами, зокрема, із Тернопільським національним економічним університетом. Ми хочемо, щоб наші студенти були конкурентоздатними, а тому нам вкрай необхідний досвід України. Вірю, що наш науковий потенціал може бути корисний для вас, а вчені ТНЕУ матимуть змогу заявити про себе у Польщі», – сказав професор Збігнєв Лауданский.

Розповідаючи про програми двох дипломів, ректор ТНЕУ запропонував науковцям Вищої Школи інформатики та економіки Товариства «Знання» розглянути можливість навчання польських студентів в Україні. « Робота із закордонними вищими навчальними закладами у руслі надання спільних освітніх послуг для нас є не новою . Ми інтегрували навчальні програми до вимог європейського освітнього товариства й уже декілька років поспіль вручаємо дипломи випускникам ВНЗ-партнерів. Це пріоритетні напрями роботи нашого освітнього закладу. Якісна освіта – ось наша перевага», – наголосив Андрій Ігорович. У свою чергу проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність) Олег Петрович Адамів запропонував здійснювати спільне наукове керівництво дисертаційними дослідженнями, адже у нас є наукові точки дотику.

Завідувач кафедри обліку у бюджетній та соціальній сфері, доктор економічних наук, професор Михайло Романович Лучко поділився своїм досвідом викладання у польських університетах й закцентував увагу на перспективах даної співпраці. Дійшовши згоди, сторони обмінялися сувенірами на згадку й пообіцяли окреслити спільний план дій щодо співпраці між освітніми закладами.

Фотозвіт: