Студенти факультету обліку і аудиту відвідали Тернопільський драмтеатр імені Т.Г. Шевченка

ternopiol_dramteatr.jpg

Двадцять дев’ятого жовтня 2014 року студенти груп ОДС-11 та ОБС-21 факультету обліку і аудиту разом із завідувачем кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг д.е.н., проф. Лучко Михайлом Романовичем та кураторами груп: викладачем Лукановською Іриною Романівною та викладачем Фаріон Антоніною Іванівною, а також спеціалістом деканату Глух Наталією Володимирівною відвідали Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.

Студенти переглянули музичну комедію «Наталка Полтавка» за п’єсою Івана Петровича Котляревського, яка написана у 1819 році під впливом української вертепної, шкільної драми, інтермедій 18 століття.

Хоч п’єсі Івана Котляревського «Наталці Полтавці» вже майже двісті років, вона не втрачає своєї актуальності. По особливому цікаво та глибоко цей твір відчувається в театральному форматі, але лише при щирій акторській грі, яку студенти мали можливість спостерігати.

Режисером-постановником вистави є народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка Федір Стригун. Йому, з допомогою костюмерів, декораторів, музикантів вдалось створити чарівну атмосферу.

Фотозвіт:
Додаток: