Студенти факультету побували в Тернопільському драмтеатрі імені Т.Г. Шевченка

img_01.jpg

Двадцять сьомого жовтня 2013 року студенти груп РК-31 та РК-11 факультету обліку і аудиту разом із викладачами кафедри аудиту, ревізії та контролінгу: кураторами доцентом Романів Світланою Романівною та викладачем Шестерняк Марією Михайлівною, а також доцентом Михайлишин Надією Петрівною відвідали Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.

Студенти переглянули ексцентричну комедію «Занадто одружений таксист» представленою за п’єсою англійського драматурга Рея Куні (режисер-постановник Микола Бажанов). Слід відзначити, що це кращий твір Британії XX століття.

На сцені 27 жовтня розігралися справжні пристрасті довкола головного героя Джона Сміта, якому упродовж тривалого часу вдавалося жити на дві сім'ї. Жодна дружина і не підозрювала про подвійне життя свого чоловіка. Проте рано чи пізно все таємне стає явним… Ситуація стала настільки заплутаною, що Джону Сміту довелося у всьому зізнатися.

Режисер-постановщик Микола Бажанов вдало підібрав акторський ансамбль. У головних ролях: актори Андрій Малінович, Віталій Зубченко, Оксана Левків, Юлія Яблонська, Віталій Луговий, Ігор Наконечний, Роман Демчук, Володимир Процюк.

Вистава є виключно гумористичною та створеною для відпочинку глядача. Режисери ставили її майже у всіх театрах світу. Ось і тепер наші студенти мали змогу подивитися на комедію фарсу від Рея Куні та отримати море позитиву.

Фотозвіт: