Студенти ФОА на Дні відкритих дверей в Управлінні Пенсійного фонду України м. Тернополя

16 березня студенти ФОА побували в Управлінні Пенсійного фонду України м. Тернопіль на «Дні відкритих дверей»

В зв'язку з посиленням практичної складової дисципліни "Державний фінансовий контроль" для магістрів "Обліку і аудиту" ТНЕУ та з метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо діяльності органів Пенсійного фонду України, фахівці Управління Пенсійного фонду України в м. Тернополі провели День відкритих дверей для студентів 5 курсу (керівник курсу к.е.н., доц. Саченко Світлана Іванівна)

Начальник Управління Тетяна Глух розповіла про основні завдання та функції Управління, особливості роботи структурних підрозділів, про засади пенсійної політики та значення легальної зайнятості для пенсійного майбутнього.

Солідарна система пенсійного забезпечення базується на страховому принципі: розмір пенсії особи залежить від страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено страхові внески до бюджету Пенсійного фонду, - наголосила Т.Глух та зосередила увагу присутніх на втраті соціальних гарантій найманими працівниками у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки та отриманні заробітної плати в «конверті». Чимало запитань студентів свідчать про те, що пенсійне майбутнє їм не байдуже, адже невдовзі, після закінчення ВУЗу, випускники мають працевлаштуватися.

Під час спілкування з студентами перший заступник начальника Управління Ніна Банзерук та начальник відділу контрольно-перевірочної роботи Наталія Провальна ознайомили студентів з тонкощами проведення перевірок банківських установ, відділень поштового зв’язку, установ та організацій.

Студентів зацікавила організація прийому та обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна», робота Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Молодих людей також ознайомили з порядком призначення на посаду державного службовця, оскільки кожен студент, який цього дня відвідав Управління, в майбутньому може стати його працівником.