Студенти ФОА розгадали «Формулу успіху»

Вже другий рік поспіль проходить конкурс викладачів-кураторів студентських академічних груп факультетів, інститутів, коледжів, відокремлених структурних підрозділів нашого університету «Формула успіху». Цьогоріч у конкурсі взяли участь дванадцять учасників.

Такий конкурс в університеті проводиться з метою підвищення рівня престижу, розкриття лідерських якостей викладачів-кураторів. Оцінювали учасників члени компетентного журі: Чорна Ірина Михайлівна – голова Громадської ради при департаменті освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології ТНПУ ім. В. Гнатюка, голова журі; Стадницький Микола Андрійович – заступник голови Тернопільської обласної ради профспілок; Четвертак Тетяна Олексіївна – заступник директора Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Сесик Оксана Олегівна – методист лабораторії виховної роботи і громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Відкрив конкурс і привітав усіх присутніх у залі проректор з науково-педагогічної роботи нашого університету, професор Василь Ярославович Брич.

У змаганнях взяли участь кращі викладачі-куратори кожного факультету, інституту. Журі оцінювало уміння викладачів-кураторів організовувати студентів до спільної справи, лідерські якості конкурсантів, згуртованість студентської академічної групи.

Учасники конкурсу були відзначені дипломами, грамотами, преміями від ректора університету А.І. Крисоватого.

Вітаємо кураторів – викладачів ФОА та їх студентів з участю та перемогою:

К.е.н., ст. викладач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг ШТИМЕР Леся Тарасівна (гр. ОДС-11) отримала перемогу у номінації «Прагнення до самовдосконалення»;

Почесне ІІ місце виборола к.е.н., ст. викладач кафедри обліку у виробничій сфері БОГУЦЬКА Лілія Тарасівна (гр. ОП-32).

Декан факультету обліку і аудиту Панасюк В.М., колектив факультету та студентство вітають з перемогою!!!