Студентські роки - найщасливіші роки у житті кожної людини!

Студентські роки - найщасливіші роки у житті кожної людини. Навчаючись у школі, нам не хотілось покидати рідні стіни і йти у нове, зовсім невідоме, де здавалось буде надзвичайно важко та нудно. Проте, вирішуючи у який вуз вступати - головне не схибити у виборі, бо потім можна картати себе все життя. Ті, хто вирішили навчатись у ТНЕУ на Факультеті обліку та аудиту, точно зробили правильний вибір, адже обліковці ТНЕУ по закінченні ВНЗ є широкопрофільними спеціалістами вищого рівня, які цінуються всюди.

Цього року і я вступила саме на ФОА у ТНЕУ, і вже за перші два тижні навчання зрозуміла - це моє. У нас дуже дружний факультет, найкращий декан та створені чудові умови для отримання знань. Під керівництвом декана 9 вересня 2016 року старшокурсники влаштували феєричне свято - посвяту в студенти для нас, цьогорічних першокурсників. Шикарна атмосфера та ще крутіший настрій панували на теплоході "Капітан Парій" під час святкування. Ми танцювали, співали, просто чудово проводили час разом із деканом, викладачами та кураторами, котрі на деякий час стали такими ж студентами як і ми, подарувавши першокурсникам свято, наповнене приємними емоціями та враженнями.

Посвята у студенти-2016 на ФОА була незабутньою і назавжди залишиться у наших спогадах. Тому ще раз дякуємо всім, хто долучився до організації цього свята, і сподіваємось, що таких подій у нашому студентському житті буде ще багато.

Автор: студентка першого курсу, група ОАБ -11 Ліля Струк