ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ СТАВ – ПОСВЯТУ ПРИЙНЯВ

/ Переглядів: 890

9 вересня ц.р. відбулась урочиста посвята 62 першокурсників факультету обліку і аудиту (ФОА) ТНЕУ у студенти.

Перед посвятою, першокурсники ознайомились з короткою історією Тернополя та пройшлись центром міста від кафедрального собору до Театрального майдану, будівлі облдержадміністрації, пам’ятника Степанові Бандері та центральної пристані Тернопільського ставу, звідки вирушили на екскурсію по найбільшому за площею і найгарнішому за краєвидами ставу в обласному центрі України.

На посвяті, що проходила на палубі одного з місцевих кораблів були присутні декан ФОА, кандидат економічних наук, доцент В. М. Панасюк, заступник декана Т. Г. Бурденюк, завідувачі випускових кафедр факультету, куратори трьох академічних груп першого курсу, старшокурсники.

Зі вступним словом перед першокурсниками виступила декан ФОА В. М. Панасюк. Вона подякувала першокурсникам за те, що обрали саме факультет обліку і аудиту у Тернополі, який є провідним в Україні з даної спеціальності за кількістю студентів та викладачів із науковими ступенями (докторів, кандидатів економічних наук). Валентина Миколаївна побажала першокурсникам успішного навчання, наполегливості у здобутті професійних знань і навиків, дружби з художньою самодіяльністю та спортом.

Присягу студента-першокурсника зачитала студентка першого курсу групи ОАБ -11 Волинська Анастасія. Студенти дружньо повторювали слова присяги за нею.

Згодом кожен першокурсник представився, розказавши, про те, як він дізнався про факультет та свою спеціальність (спеціалізацію), свої очікування від навчання у ТНЕУ і опустив в паперову урну своє письмове побажання. Далі цю урну опечатали скочем, а через чотири роки на останній парі студенти відкриють урну та зачитають хто й чого бажав на першому курсі і оцінять чи збулись їхні мрії.

Після представлення, із солодкого столу студенти мали змогу пригоститись морозивом «Козак», виноградом, бананами, персиками тощо, а також послухати сучасну музику та потанцювати.

Понад годину часу студенти перебували на відкритому тернопільському плесі з палуби корабля милуватись тернопільськими краєвидами, поближче познайомитись між собою та налагодити дружні стосунки.

По прибутті корабля до пристані, учасники урочистостей зробили спільне фото на пам’ять про таку подію (зазнимкувались), а також мали змогу провести численні селфі.

На думку абсолютної більшості, дійство вдалось, адже про це свідчили привітні і щасливі посмішки першокурсників, їхні щирі та веселі емоції, дружні обійми й бажання дружити між собою.

То ж в добру, успішну путь до країни знань і професійної майстерності, дорогі наші першокурсники!

Хай вийдуть з Вас фахівці найвищого ґатунку та успішні, заможні люди, які зможуть докорінно змінити Україну і побудувати тут таку країну, яка за своїми потенційними можливостями нічим не уступатиме найрозвиненішим країнам Європи, світу!