"Тиждень першокурсника" на факультеті обліку і аудиту

21752942_1243088355837854_3490158755636673626_o.jpgЗ нагоди початку нового навчального року 12 вересня 2017 року з ініціативи декана факультету обліку і аудиту Панасюк Валентини Миколаївни та завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг д.е.н., професора Лучка Михайла Романовича, відбулася зустріч студентів першого курсу з к.е.н., бухгалтером-експертом аудиторської фірми «ТерАудит» Іванечком Юрієм Мирославовичем.

Михайло Романович закликав першокурсників пам'ятати, що саме через відкритий, безперервний, активний діалог зі своїми викладачами відбувається процес здобуття знань та практичних навичок. Саме бажання вчитися дасть у майбутньому можливість плідно скористатися здобутим інтелектуальним потенціалом. Яскравим прикладом успішного випускника є саме Юрій Мирославович, який вдало поєднує практичну, наукову та викладацьку діяльність.

Під час зустрічі він розповів студентам про особливості сучасної професії бухгалтера, про ті вимоги та виклики, які ставлять новітні умови господарювання перед фахівцями у сфері обліку та оподаткування. Практичний досвід, яким ділився Іванечко Ю.М., викликав жвавий інтерес у аудиторії, спонукав студентів до роздумів та дозволив їм в черговий раз переконатися у правильності вибору майбутньої професії.