У корпусі №2 ТНЕУ відбулося об’єктове тренування з цивільного захисту

Навчання

Сьомого квітня 2015 р. у корпусі №2 відбулося спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту на тему: «Організація виконання заходів ЦЗ при раптовому нападі противника з повітря».

У навчанні взяли участь студенти та професорсько-викладацький колектив двох факультетів: обліку і аудиту та аграрної економіки та менеджменту.

О 12.00 год. прозвучали сигнали «Повітряна тривога» та повідомлення Штабу цивільного захисту, за якими розпочалася навчальна евакуація студентів у тимчасові укриття корпусу №2. Тривалість евакуації відповідала встановленим нормативам та склала 5 хвилин.

Мета тренування – організація захисту учасників навчального процесу під час артобстрілів та авіанальотів ворога в умовах ведення військових дій.

Після завершення штабного тренування відбулася навчальна лекція щодо надання первинної долікарської допомоги, яку провів доцент кафедри психологічних та педагогічних дисциплін ТНЕУ Русенко Ярослав Григорович.

Учасники тренування проаналізували проблемні моменти, які можуть виникати в ході евакуаційних робіт, зокрема: необхідність вдосконалення системи оповіщення та зв’язку, забезпечення об’єктів укриття аптечками та засобами індивідуального захисту, ідентифікація формувань цивільного захисту.

Декани факультетів обліку і аудиту та аграрної економіки та менеджменту подякували всім учасникам навчального процесу, що взяли участь у навчаннях, та доценту Русенку Я.Г. та зазначили, що людське життя та здоров’я є найвищою цінністю і пообіцяли що на факультетах будуть прикладатись усі зусилля для їх збереження.

Фотозвіт: