Урочисте вручення дипломів випускникам факультету обліку і аудиту 2014 року

Вручення дипломів

9 липня 2014 року в залі засідань вченої ради ТНЕУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам п’ятого курсу факультету обліку і аудиту. Дипломи спеціальності 8.030509 (магістр з обліку і аудиту) отримали 54 випускники, дипломи спеціальності 7.030509 (спеціаліст з обліку і аудиту) отримали 11 випускників. За відмінні успіхи в навчанні 2 випускників отримали дипломи з відзнакою.

На святі були присутні декан факультету обліку і аудиту, к.е.н., доц. Шашкевич О. Л., голова правління ПАТ «Тернопільський радіозавод Оріон», к.е.н., доц.. Карпик Я. М., завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, д.е.н., професор Лучко М. Р., завідувач кафедри аудиту, ревізії і контролінгу, д.е.н., професор Пушкар М. С., методист ФОА Дідушин І. Ю., а також батьки випускників та гості свята.

Урочисте зібрання відкрив та привітав студентів з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів декан факультету, к. е. н., доц. Шашкевич О. Л., який зазначив, що отримані якісні знання безсумнівно допоможуть вирішувати проблеми, які виникатимуть на робочих місцях, а також які присутні у вітчизняній економіці, науці та суспільному житті.

З вітальним словом до випускників також звернувся голова правління ПАТ «Тернопільський радіозавод Оріон», к.е.н., доц. Карпик Я. М. побажавши знайти себе на життєвому шляху, стати відповідальними громадянами, гідними людьми, адже для них розпочинається дорослий період життя, час самовдосконалення і прийняття серйозних рішень.

Також вітали своїх студентів завідувачі випускових кафедр.

Щирі слова настанови на майбутнє пролунали від д.е.н., професора Лучка М. Р., який сердечно привітав випускників із закінченням навчання, побажавши їм зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе в професійній діяльності, а також підтримувати зв’язки із кафедрою.

Д.е.н., професор Пушкар М. С. дав настанови випускникам щодо майбутнього працевлаштування та використання набутих під час навчання навиків та знань на практиці.

Від імені випускників до присутніх звернулась староста групи ОБСм-51 Джугла Наталія подякувавши викладачам за їхнє терпіння, турботу, бажання навчити, сформувати справжніх фахівців, а також пообіцявши гідно нести звання випускників факультету обліку і аудиту.

Протягом п’яти років увесь професорсько-викладацький склад ТНЕУ вкладав у студентів всі свої знання, допомагали їм знайти себе та стати справжніми професіоналами. Місія завершена, а у випускників – черговий крок у щасливе і світле майбутнє.

Фотозвіт: