Відбулася конференція “Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні”

Конференція ФОА 10-11 жовтня 2014р.

10 жовтня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті розпочала свою роботу ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні”. Організатором конференції виступив факультет обліку і аудиту ТНЕУ.

Від імені ректора учасників привітав проректор з науково-педагогічної діяльності ТНЕУ Василь Ярославович Брич.

Робота конференції здійснювалася за такими напрямками:
1. Сучасні тенденції розвитку обліку та перспективи впровадження інформаційних технологій в обліково-аналітичну систему суб’єктів підприємництва.
2. Облік в державному секторі економіки: проблеми методології та організації.
3. Методологія фінансово-економічного контролю в умовах ринку.
4. Проблеми і перспективи розвитку економічного аналізу та статистики.

На конференції були розглянуті сучасні тенденції розвитку обліку в Україні та за кордоном, відображені проблеми облікової інформації як засобу забезпечення захисту інтересів власника, обліково-аналітичної інформації в управлінні підприємницькою діяльністю, розкриті актуальні проблеми розвитку аудиту та його інформаційного забезпечення, визначені перспективи запровадження сучасних інформаційних технологій в обліку, аналізі та аудиті.

Заключне пленарне засідання відбудеться 11 жовтня.

З матеріалами конференції можна ознайомитись у збірнику «Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні».

Фотозвіт: