Відбулася відкрита лекція професора Зеновія Васильовича Задорожного

img_4280.jpg

31 жовтня 2014 року у залі засідань Вченої ради університету професорсько-викладацький колектив та студенти ТНЕУ відвідали відкриту лекцію доктора економічних наук, професора Зеновія Васильовича Задорожного на тему: «Шляхи реформування обліку в Україні».

Метою лекції є обґрунтування шляхів реформування вітчизняної облікової системи з метою покращення інформаційного забезпечення внутрішніх і зовнішніх користувачів для прийняття управлінських рішень.

Відповідно до мети, перед учасниками було поставлено такі завдання:
– провести аналіз генезису реформування вітчизняного обліку;
– охарактеризувати сучасний стан вітчизняної облікової системи;
– окреслити напрями вдосконалення вітчизняного обліку як основної складової інформаційної системи підприємства.

Лекція була надзвичайно цікавою та змістовною. Захід відбувся у рамках проекту «Відкрита лекція». Для усіх, хто не мав змоги поспілкуватися з науковцем додаємо презентацію.

Фотозвіт:
Додаток: