Відбулося об’єднане засідання студентських наукових гуртків (проблемних груп)

a_img_0001.jpg

Двадцять дев’ятого жовтня 2013 року відбулося об’єднане засідання студентських наукових гуртків (проблемних груп) кафедри аудиту ревізії та контролінгу ФОА ТНЕУ.

Істотною складовою наукової діяльності науково-педагогічних працівників цієї кафедри є залучення до наукової роботи студентів. Ознайомлення студентів із сучасними досягненнями наукової думки, інструментарієм сучасних наукових досліджень за напрямами діяльності кафедри відбувається в навчальний та в поза навчальний час через різні форми.

Колектив кафедри завжди відповідає вимогам часу і свою діяльність будує у такий спосіб, аби кожен студент відчував, що його хист і вміння, їхнє економічне мислення впишуться у вимоги завтрашнього дня.

Робота студентських наукових гуртків кафедри аудиту ревізії та контролінгу націлена на дослідження актуальних питань за такими проблемними групами:
• система контролю в Україні: актуальні проблеми науки і практики;
• інформація фінансового та управлінського обліку;
• сучасний стан національної системи аудиту: проблеми і перспективи розвитку;
• становлення та розвиток контролінгу в Україні;
• об’єкти і методи ревізійного процесу на підприємстві.

Фотозвіт: