Відбулося засідання СНТ кафедри аудиту, ревізії та аналізу

img_5546.jpg

15 жовтня 2014 року проведено засідання студентського наукового товариства кафедри аудиту, ревізії та аналізу, за результатами якого визначено основні питання його функціонування на 2014-2015 н.р. До складу товариства увійшли студенти 1-5 курсів факультету обліку і аудиту, які цікавляться науково-дослідною діяльністю та вирішенням теоретичних і прикладних проблем економічних наук.

Відкрив роботу СНТ завідувач кафедри аудиту, ревізії та аналізу, доктор економічних наук, доцент Дерій Василь Антонович. У вступному слові науковець привітав бажання студентів підвищувати якість їх кваліфікаційної підготовки, розвивати знання та уміння, удосконалювати власне наукове мислення, творчі здібності. Василь Антонович з упевненістю висловив міркування про те, що студентські наукові ініціативи є способом утвердження молодого фахівця в економічній сфері діяльності, а також показником ефективної співпраці викладачів кафедри аудиту, ревізії та аналізу із студентами. Для поглиблення теоретичних знань В.А. Дерій запросив членів СНТ відвідувати наукові заходи, в тому числі й міжнародні конференції для науковців, що проводяться у стінах університету, побажав успіхів та високих досягнень у процесі наукової роботи.

Куратор СНТ у 2013-2014 н.р. Шестерняк Марія Михайлівна підбила підсумки наукової діяльності СНТ у минулому навчальному році та відрекомендувала нових учасників товариства. З метою допомогти студентам у організації та проведенні дослідницької роботи Марія Михайлівна пояснила алгоритм викладу матеріалів досліджень та методику формування доповідей, написання тез доповідей і наукових статей. Також викладач представила аудиторії куратора СНТ на 2014-2015 н.р. – Голінач Людмилу Іванівну.

Людмилою Іванівною було оголошено тематику секційних занять на поточний навчальний рік та спільно із учасниками товариства обрано форми організації СНТ. Для досягнення ефективної діяльності студентів Людмила Іванівна пояснила особливості формування презентацій, як наочного супроводу наукових доповідей, з урахуванням диференціації та особливостей кожного із видів наукових заходів.

Фотозвіт: