Відбувся День відкритих дверей факультету обліку і аудиту

День відкритих дверей

У неділю 22 березня 2015 року, на факультеті обліку і аудиту відбувся День відкритих дверей, на який завітали як учні загальноосвітніх шкіл міста, так і студенти коледжів Тернополя. Упродовж Дня відкритих дверей всі бажаючі мали змогу оглянути навчальні аудиторії та комп’ютерні лабораторії.

Про Правила прийому до вищого навчального закладу у 2015 році розповів заступник відповідального секретаря Приймальної комісії ТНЕУ Вовкодав Олександр Валерійович, який надав вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Під час своїх виступів проректор з наукової роботи ТНЕУ професор Задорожний Зеновій-Михайло Васильович, декан факультету Шашкевич Олександр Любомирович та завідувачі випускових кафедр факультету розповіли майбутнім студентам про факультет, його історію та досягнення, специфіку підготовки фахівців за спеціальністю «Облік і аудит».

Про студентське життя за межами навчальних аудиторій розповів студентський декан Лилик Назар. Він акцентував увагу присутніх на незабутніх моментах навчання та дозвілля студентів факультету обліку і аудиту.

Адміністрація ФОА щиро вдячна за теплу атмосферу усім, хто був гостем на Дні відкритих дверей.

Фотозвіт: