Відбувся науковий семінар «Контроль і ревізія: проблеми організації та здійснення в сучасній Україні»

img_3254_a.jpg

27 березня 2014 року у межах засідання студентського наукового гуртка кафедри аудиту ревізії та контролінгу проведено тематичний семінар на тему: «Контроль і ревізія: проблеми організації та здійснення в сучасній Україні».

У семінарі взяли участь: представники професорсько-викладацького складу кафедри аудиту ревізії та контролінгу – декан факультету обліку і аудиту к.е.н., доцент Олександр Любомирович Шашкевич, координатор студентського наукового гуртка та проблемних груп к.е.н., викладач Марія Михайлівна Шестерняк, аспірантка Людмила Іванівна Швець, студенти 1-5 курсів та члени студентського наукового гуртка (проблемної групи) ФОА «Об’єкти і методи ревізійного процесу на підприємстві».

Учасники заходу заслухали доповіді на запропоновану тематику семінару, а саме: «Ревізія як елемент методу економічного контролю» (Блищак Інна); «Основи організації системи контролю в Україні» (Починок Оксана); «Послідовність підготовки до ревізії та організації ревізійного процесу» (Слівінський Олег); «Внутрішній контроль як функція управління» (Шептицька Наталя); «Контрольно-ревізійний процес в Україні: організація та методика здійснення» (Слівінська Оля).

Члени наукового гуртка, присутні студенти з інших проблемних груп та викладачі кафедри аудиту ревізії та контролінгу, заслухавши представлені доповіді, активно обговорювали проблемні та дискусійні питання. Зважаючи на актуальність результатів висловлених студентами наукових досліджень обговорено додаткові питання, які стосуються:
• значення ревізії як практичної діяльності та елементу науки про контроль;
• організації суспільного контролю для удосконалення соціально-економічних відносин в Україні;
• переваг та недоліків попереднього, наступного контролю та пріоритету їх впровадження для ефективної діяльності підприємств;
• змін у контрольно-регулюючій системі України;
• вимог до професійно-кваліфікаційного рівня працівників контрольно-ревізійних структур.

Підсумовуючи засідання, координатор студентського наукового гуртка к.е.н., викладач Марія Михайлівна Шестерняк висловила думку, що обрана тема на сьогодні є актуальної і потребу подальшого опрацювання членами проблемної групи.

Фотозвіт: