Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» 2015-2016

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 9 лютого 2016 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

У заході взяли участь студенти третього, четвертого та п’ятого курсів факультету обліку і аудиту, Вінницького навчально-наукового інституту, Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ.

Під час олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання з таких дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». При виконанні завдань учасники користувалися програмою для комп’ютерного тестування MyTest.

Найкраще завдання олімпіади виконали:

І місце – Кізюк Надія Юріївна, студентка групи ОІСм-11;

ІІ місце – Мусял Ярослав Васильович, студент групи ІТОДСм-11;

ІІІ місце – Чубатюк Людмила Вікторівна, студентка групи ОПвн-41; Вовчак Мар’яна Андріївна, студентка групи ОКР-41.

Крім цього оргкомітет відзначив високий рівень підготовки до олімпіади та активну участь таких студентів:

Романіва Дмитра Петровича, студент групи ОІСм-11,

Романюк Інну Анатоліївну, студентку групи ОПвн-41,

Бабин Надію Петрівну, студентку групи ОПч-31,

Середу Тетяну Володимирівну, студентка групи ОПч-31,

Клімович Ярину Володимирівну, студентка групи ОП-42,

Будаковську Тетяну Сергіївну, студентку групи ОП-41,

Романіва Андрія Петрович, студент групи ОІСм-11.

Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!