Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» 2014/2015 н.р.

Олімпіада зі спеціальності «Облік і аудит» І етап ТНЕУ 2015 р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 6 лютого 2015 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

У заході взяли участь студенти четвертого та п’ятого курсів факультету обліку і аудиту, факультету аграрної економіки та менеджменту ТНЕУ.

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали дисципліни: „Фінансовий облік”, „Управлінський облік”, „Організація та методика економічного аналізу”, „Аудит”. Тестові завдання виконувалися студентами з використанням комп’ютерної техніки.

Найуспішніше завдання олімпіади виконали:

перше місце: Бабій Любов Анатоліївна, студентка групи ОРК-41,

друге місце: Велещук Марія Іванівна, студентка групи ОП-41

третє місце: Лилик Назарій Васильович, студент групи ОКР-41; Савчук Роман Васильович, студент групи ОПЗм-51.

Крім цього оргкомітет відзначив належний рівень підготовки до олімпіади та активну участь таких студентів:

Гріх Аліна Віталіївна, студентка групи ОКДС-51,

Сало Ліана Володимирівна, студентка групи ОАПВ-41,

Рикульський Богдан Миколайович, студент групи ОДСм -51.

Щиро вітаємо переможців та учасників Олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!