Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» у 2016-2017 н. р.

І етап олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 9 грудня 2016 року № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році». та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 8 лютого 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

У заході взяли участь студенти четвертого та п’ятого курсів факультету обліку і аудиту, факультету аграрної економіки та менеджменту, Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ.

Під час олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання з таких дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». При виконанні завдань учасники користувалися програмою для комп’ютерного тестування MyTest.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – ПЕТРУЩАК Софія Мирославівна студентка групи ОП-42;

ІІ місце – ЛУКИНІВ Зоряна Володимирівна студентка групи ОБС-41;

ІІІ місце – КАЗЬМИРОВИЧ Тетяна Ярославівна студентка групи ОБС-41; РОМАНЮК Інна Анатоліївна студентка групи ОПДвнм-11.

Крім цього оргкомітет відзначив високий рівень підготовки до олімпіади та активну участь таких студентів:

ПУШКАР Михайло Романович студент групи ОКР-41

ДЗЕЦЬКО Аліна Олександрівна студентка групи ОКР-41

СЯМРО Лариса Йосипівна студентка групи ОБС-41

ЛЕВИЦЬКА Марія Миронівна студентка групи ОБС-41

ГАВРИЛЮК Лариса Леонідівна студентка групи ОБС-41

ФЕШ Микола Ігорович студент групи ОПЗм-12

РАДІВІЛОВА Галина Сергіївна студентка групи ОПЗ-41

ГУСАК Марія Василівна студентка групи ОБС-41

МИСЬКІВ Віталія Іванівна студентка групи ОКР-41

ЧОРНОУС Галина Іванівна студентка групи ОКР-41

ПАСТИР Ольга Ігорівна студентка групи ОПЗм-12

МАЛІЦЬКА Христина Андріївна студентка групи ОПЗм-11

МИСЬКІВ Михайло Володимирович студент групи ОП-42

ПЕТРОНЧАК Анна Петрівна студентка групи ОКР-41

ЛУКІЯН Віра Тарасівна студентка групи ОПЗ-41

ДЖЕРЕЛЕЙКО Тарас Віталійович студент групи ОБС-41

Усі учасники олімпіади отримали сертифікати.

Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» відбудеться 12-14 квітня 2017 р. у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля.

Фотозвіт: