Відкриття навчальної комп'ютерної лабораторії факультету обліку і аудиту

dsc_0182gfs.jpg

У рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» відбулося урочисте відкриття навчальної комп’ютерної лабораторії факультету обліку і аудиту (ауд. 2209 корпусу №2).

Лабораторія оснащена 12 сучасними комп’ютерами, на яких встановлене програмне забезпечення для навчання автоматизованого ведення бухгалтерського обліку на підприємствах та в установах державного сектору економіки.

Право перерізати символічну стрічку було надано проректору з науково-педагогічної роботи Тернопільського національного економічного університету, кандидату технічних наук, доценту Адаміву Олегу Петровичу та декану факультету обліку і аудиту, кандидату економічних наук, доценту Шашкевичу Олександру Любомировичу.

Від ректорату Тернопільського національного економічного університету на відкритті навчальної комп’ютерної лабораторії з вітальними словами до учасників дійства звернулися доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи Тернопільського національного економічного університету Задорожний Зеновій-Михайло Васильович та кандидат технічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Тернопільського національного економічного університету Адамів Олег Петрович, які у своїх виступах наголосили на надзвичайній актуальності використання сучасної комп’ютерної техніки у навчальному процесі та формуванні професійних компетентностей майбутніх обліковців, аудиторів, аналітиків.

Декан факультету обліку і аудиту, кандидат економічних наук, доцент Шашкевич Олександр Любомирович зачитав подяку ректору Тернопільського національного економічного університету за вагомий внесок у розбудову Тернопільського національного економічного університету та факультету обліку і аудиту зокрема, зміцнення матеріально-технічної бази факультету обліку і аудиту.

Представників кафедр факультету обліку і аудиту, що проводять навчальні тренінги та спеціальні дисципліни (к.е.н., старший викладач Фаріон А.І., к.е.н., доцент Серединська В.М., к.е.н., старший викладач Шевчук О.А.), провели демонстрацією використання програмного забезпечення, встановленого на комп’ютерах навчальної лабораторії та винесли слова подяки адміністрації Тернопільського національного економічного університету.