Вітаємо Андрія Павлюка, студента групи ОСПм-51 з перемогою у конкурсі творчих робіт "Талант свій подарую Україні"!

image.jpg

У Тернопільському національному економічному університеті відбувся конкурс творчих робіт, на котрому з кожного факультету студенти представляли свої, безумовно, витвори мистецтва. Проте найкраще оцінили нашого студента - Андрія Павлюка, котрий власноруч виготовляє декоративні воскові свічки у вигляді пасхальних яєць, ангелів, будиночків та інші фігурки.

Віск, з якого виготовляються свічки, Андрій отримує від своєї маленької справи-хоббі - бджолярства! Також у цьому конкурсі приймала участь і студентка першого курсу, староста групи ОКР-11 Данилюк Софія, котра представила свої картини за що і отримала грамоту за участь.

Отож ще раз вітаємо Андрія та увесь факультет з перемогою!