Вітаємо студентів факультету обліку і аудиту з успішною участю у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Організація і методика аудиту»

8-10 квітня 2018 р. студенти факультету і аудиту Опульська Юлія Миколаївна та Данилюк Софія Володимирівна у супроводі к.е.н. доцента кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності Назарової Ірини Ярославівни взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту» на базі Миколаївського національного аграрного університету.

Загалом на учасниками олімпіади були 167 студентів із 55 закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації з 25 міст України.

Однією з переможців стала студентка групи ОПДм-11 факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету Опульська Юлія Миколаївна, яка отримала диплом ІІІ ступеня.

Професорсько-викладацький колектив факультету обліку і аудиту вітає переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та бажає нових здобутків і перемог!