Вітаємо студентів ФОА за зайняте почесне 3 місце!!!

Конкурс на кращу студентську кімнату ТНЕУ

Днями відбувся огляд—конкурс на кращу студентську кімнату ТНЕУ. Участь у конкурсі взяли більше 30 кімнат із 5 гуртожитків. Найактивніше участь в огляді-конкурсі взяли студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Проте, за участю студентів, відповідальних за гуртожитки, було обрано три кращих кімнати.

Отож, 3 місце в огляді-конкурсі на кращу студентську кімнату ТНЕУ отримала кімната №907А гуртожиток №5 (мешканці – Тетяна Казьмирович, Ольга Дендор, Лариса Сямро, ФОА).

2 місце отримала кімната №48 гуртожитку №2 (мешканці – Пенчук Марія, Березовська Христина, ЮФ).

1 місце отримала кімната №18 гуртожитку №4 (мешканці – Коверко Софія, Коверко Надія, ФАЕМ).

Переможці отримали грамоти та подарунки від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ (голова – А. Шевчук).

Вітаємо з перемогою!