Вітаємо студентів, які успішно пройшли конкурсний відбір на семестрове навчання в одному з провідних зво-партнерів Республіки Польща

2222.jpg26 жовтня 2018 року відбувся конкурсний відбір на семестрове навчання у другому семестрі 2018-2019 н.р. в одному зі зво-партнерів з Республіки Польща. Участь у конкурсі взяли студенти, які навчаються на різних факультетах та в інститутах ТНЕУ. Під час відбору студенти показали свої вміння та навики шляхом демонстрації мотиваційних чинників поїздки, правильності подачі відповідних документів, академічної успішності та знання іноземних мов.

Вітаємо студентів факультету обліку і аудиту Горецьку Ю. В., Наворинську Н. П., Череватюк О. С., Брудко А. В., Німчук І. В., Процик В. М., Ільків А. І., Джунусову І. А., Ботареву І. В., Бурму М. М. з успішно пройденим конкурсним відбором!