Вітаємо зав. кафедрою аудиту, ревізії та аналізу, д.е.н. Василя Антоновича Дерія з обранням академіком (дійсним членом) АЕНУ!!!

11101308_448643975299521_1272928648975481656_o.jpg

22 травня 2015 року в м. Києві (санаторний комплекс «Пуща Озерна») відбулись чергові щорічні збори Академії економічних наук України (АЕНУ). На зборах були присутні понад 180 осіб з майже усіх куточків України, у тому числі 7 осіб від Тернопільської області.

Як відомо, Академія економічних наук України (АЕНУ) заснована в 1993 р. Вона об’єднує на добровільних засадах вчених-економістів, керівників підприємств, фахівців-практиків (економістів, фінансистів, бухгалтерів, статистиків, інженерів, юристів, фахівців сільського господарства та інших галузей національної економіки України), організаторів виробництва, політиків України на основі спільності професійно-наукових інтересів.

З доповідями і повідомленнями перед учасниками зборів виступили Президент Академії економічних наук України, академік Національної академії наук України, доктор економічних наук, професор Олександр Іванович Амоша; віце-Президент цієї ж Академії, доктор економічних наук, професор Микола Григорович Білопольський; віце-Президент АЕНУ, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету Євген Васильович Савельєв; керівник Тернопільського відділення Академії, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва Тернопільського національного технічного університету Богдан Миколайович Андрушків та інші.

На зборах Академії економічних наук України обрали 25 нових членів Академії, серед них і доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри аудиту, ревізії та аналізу Тернопільського національного економічного університету Василь Антонович Дерій. Він обраний академіком (дійсним членом) АЕНУ.