Збаразький замок - перлина архітектури та пам’ятка історії Тернопільщини

/ Переглядів: 4818

img_4003_a.jpg

У травні 2014 року, студенти групи РК-11 факультету обліку та аудиту разом із куратором, викладачем кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Шестерняк Марією Михайлівною відвідали Збаразький замок, що входить до складу Національного заповідника «Замки Тернопілля». Замок є справжньою перлиною архітектури, однією з найцінніших пам’яток історії Тернопільщини та окрасою старовинного Збаража.

Під час відвідин музею першокурсники ознайомились з цікавою історією споруди, адже будівництво замку розпочалося ще у 1620 році. Студенти оглянули тематичні експозиції, виставки, картинну галерею, музейні відділи, в яких виставлені колекції ікон, вишивок, дерев’яних церков, скульптур відомих середньовічних майстрів, археологічних знахідок періоду трипільської культури, ранніх слов’ян, Київської Русі, Галицько-Волинського князівства.

Вражаючою є також колекція зброї та єдина на Тернопільщині виставка знарядь тортур Середньовіччя з Португалії, Іспанії, Україні, які експонуються у похмурому підземеллі Збаразького замку.

Додому студенти повернулися з гарним настроєм та приємними враженнями.

Фотозвіт: