Зустріч одинадцятикласників Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 ім. В. Вихруща з представником Дрезденського технічного університету Крістофером Колелем.

received_262561227726202.jpegЗнання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, адже володіння мовою дає свободу, розширює коло спілкування і створює доступ до інформації.

5 листопада 2018 року в рамках міжнародної співпраці факультету обліку і аудиту ТНЕУ відбулась зустріч одинадцятикласників Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 ім. В. Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов з представником Дрезденського технічного університету Крістофером Колелем.

Із вітальним словом виступила координатор міжнародної діяльності на факультеті обліку і аудиту О. М. Черешнюк та доцент кафедри обліку і контролю у сфері публічного управління С. В. Сисюк.

Учні разом із вчителем німецької мови Крушельницьким О. Р. мали можливість поспілкуватися з Крістофером Колелем про особливості життя та навчання в Німеччині. Сучасні випускники – талановиті, енергійні та допитливі, вони багато запитували, цікавились особливостями європейської освіти, вільно спілкувались іноземною мовою!