Зустріч першокурсників з представником газети «Все про бухгалтерський облік»

fb_img_1510137594466.jpg На факультеті обліку і аудиту ТНЕУ з дружнім партнерським візитом побувала представниця Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» по Західному регіону Тамара Борисівна Горбунова.

Вона привезла від колективу газети для кожного першокурсника папки з подарунками, куди увійшов примірник свіжої газети, лінійка, План рахунків, Альбом бухгалтерських проводок, рекламні оголошення. Гостя запросила першокурсників взяти участь в конкурсі на кращу студентську групу бухгалтерів. За це кожен учасник отримає цінний подарунок.

Тамара Борисівна уже неодноразово побувала на факультеті і її добре знають викладачі та студенти. Декан факультету обліку і аудиту, кандидат економічних наук, доцент Валентина Миколаївна Панасюк зазначила, що усі вдячні Тамарі Борисівні за те, що вона прикладає так багато зусиль для розвитку і популяризацію бухгалтерського обліку та професій бухгалтера, юриста, експерта і т. д.

На пам’ять було зроблене фото.