Зустріч студентів з представниками Тернопільського об'єднання управління Пенсійного фонду України Тернопільської області

22254898_840266172803964_6674293869890529442_o.jpgВ рамках проведення лекційного заняття з дисципліни “ Теорія контролю» та з метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо діяльності органів Пенсійного фонду України на запрошення к.е.н, доцента кафедри аудиту, ревізії та аналізу Саченко Світлани Іванівни до студентів 4 курсу групи ОКР завітали начальник Управління Тетяна Григорівна Глух та заступник начальника Управління Банзерук Ніна Якимівна які розповіли про основні завдання та функції Управління, особливості роботи структурних підрозділів, про засади пенсійної політики та значення легальної зайнятості для пенсійного майбутнього.

Солідарна система пенсійного забезпечення базується на страховому принципі: розмір пенсії особи залежить від страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено страхові внески до бюджету Пенсійного фонду, - наголосила Т.Г. Глух та зосередила увагу присутніх на втраті соціальних гарантій найманими працівниками у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки та отриманні заробітної плати в «конверті». Чимало запитань молоді свідчать про те, що пенсійне майбутнє їм не байдуже, адже невдовзі, після закінчення ВУЗу, випускники мають працевлаштуватися.

Студентів зацікавила організація прийому та обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна», робота Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Студентів також ознайомили з порядком призначення на посаду державного службовця, оскільки кожен студент, який цього дня був присутнім на лекції , в майбутньому може стати працівником Управління.