Зустріч з Головою Державної казначейської служби України Слюз Тетяною Ярославівною на факультеті обліку і аудиту

32807303_962365203927393_737132158837063680_o.jpgСьогодні на факультеті обліку і аудиту День вишиванки пройшов дуже цікаво і пізнавально. Гостями тренінг - студії були: ректор Університету Крисоватий Андрій Ігорович, Голова Державної казначейської служби України Слюз Тетяна Ярославівна, начальник Головного управління Державного казначейства у Тернопільській області Гринчишин Петро Семенович, керівник управління Державної казначейської служби України у м. Тернополі Данилюк Михайло Петрович та представники факультету фінансів. На даній зустрічі обговорили про основні функції та роботу Державного казначейства України. Загалом зустріч пройшла у невимушеній обстановці за чашкою кави. А також на факультеті відбувся флешмоб , в якому взяли участь понад 280 осіб студентів та професорсько-викладацький склад факультету.