Зустріч з першокурсниками до «Дня української писемності та мови»

01_10630613.jpg

7 листопада 2014 року в рамках тижня української культури в ТНЕУ з метою підтримки традицій університету, культивування кращих рис української ментальності, виховання любові та толерантності до рідної культури, організації змістовного дозвілля студентів відбулась зустріч викладачів кафедри аудиту, ревізії та аналізу з студентами групи ОКР-11. Почесним гостем на свято запрошено кандидата філологічних наук Петра Івановича Сороку (українського письменника, літературознавця, редактора, видавця, члена НСПУ, міжнародного ПЕН-клубу, секретаря Тернопільської обласної організації НСПУ).

Петро Іванович привітав усіх присутніх, познайомив їх з своїми доробками, поспілкувався з студентами та викладачами про надбання української культури. Роздуми про стилі, жанри літературної творчості, видатних діячів у цій галузі та їх надбання, згадки із власного досвіду створили атмосферу духовного піднесення та спонукали усіх присутніх до розвитку творчих здібностей під час навчання.

Цікавим для студентів і викладачів стало декламування власних віршів завідувачем кафедри аудиту, ревізії та аналізу д.е.н., доц. В.А.Дерієм. Літературні читання автора були спрямовані на оригінальне пояснення сутності контролю, ревізії, аудиту як наук та практичних діяльностей. Це дало можливість першокурсникам збагнути особливості власної майбутньої професії. Гумористичний підхід до поезії на контрольно-аналітичну тематику, використаний к.е.н., проф. Мехом Я.В., сприяв активізації уваги студентів до вивчення дисциплін, передбачених їх фаховим спрямуванням.

Для присутніх було запропоновано також к.е.н.,доц. Саченко С.І вікторину з застосуванням маловживаних українських слів, під час якої присутні пояснювали значення цих слів.

Загалом зустріч була цікавою для студентів і викладачів.

Фотозвіт: