Зустріч з вчителями та учнями Тернопільського НВК "Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука"

/ Переглядів: 2002

Зустріч з вчителями та учнями Тернопільського НВК

У суботу, 11 жовтня 2014 року в стінах Тернопільського національного економічного університету відбулася зустріч колективу кафедри аудиту, ревізії та аналізу з вчителями та учнями Тернопільського НВК "Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука" (ініціатори зустрічі – к.е.н., доцент кафедри аудиту, ревізії та аналізу Романів Світлана Романівна та директор навчального закладу Остапчук Олександр Миколайович).

Метою даної зустрічі було ознайомлення учнів школи-ліцею із структурою ТНЕУ, бібліотекою електронних ресурсів, зоною спорту і відпочинку студентів та ін.

Крім того, у лекційній аудиторії учні відчули себе майбутніми студентами, оскільки мали живе спілкування із викладачами кафедри аудиту, ревізії та аналізу. Зокрема, завідувач кафедри аудиту, ревізії та аналізу д.е.н., доцент Василь Антонович Дерій щиро привітав всіх присутніх, розкрив основні особливості і напрямки роботи нашої кафедри і представив її викладачів. Особливістю виступу Дерія В.А. стало прочитання ним авторських віршів, присвячених важливій роботі бухгалтерів, аудиторів і ревізорів.

У зустрічі також прийняли активну участь к.е.н., доцент Романів Світлана Романівна, к.е.н., доцент Саченко Світлана Іванівна, к.е.н., доцент Голяш Ірина Дмитрівна та к.е.н., доцент Ярощук Олексій Вікторович. Дані викладачі, які закохані у свою справу, поділилися із присутніми особистим розумінням ролі аудиторів, ревізорів та аналітиків у сучасному суспільному житті .

Активну участь в зустрічі брали і студенти групи РК-41, а саме студентський декан Лилик Назар, студентки Джус Мар’яна та Возняк Олена. Назар розповів майбутнім абітурієнтам про студентське життя, а також взяв участь у проведенні екскурсії по студентському містечку ТНЕУ.

На завершення зустрічі заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського НВК "Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука" Гонташ Галина Євгенівна від учнів і себе особисто щиро подякувала завідувачу і викладачам кафедри аудиту, ревізії та аналізу за гостинну атмосферу і висловила надію щодо подальшої нашої співпраці.

Фотозвіт: