Звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету обліку і аудиту

Звітно-виборча конференція ФОА

7 квітня 2015 р. відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету обліку і аудиту, на якій обирали нового студентського декана ФОА.

На початку конференції студенти заслухали звіт студента 4-го курсу Лилика Назарія – студентського декана ФОА про виконану роботу за 2012/2013-2014/2015 навчальні роки. Роботу студентського декана визнано задовільною. Декан факультету обліку і аудиту Шашкевич Олександр Любомирович подякував Назарію за плідну роботу та співпрацю студентського самоврядування з адміністрацією факультету та подарував пам’ятний подарунок.

Наступними виступали кандидати на посаду студентського декана – студенти 2 курсу Чоп Руслан та Шишко Ольга, що представили свої передвиборчі програми розвитку студентського самоврядування факультету обліку і аудиту. Зокрема, Руслан Чоп наголосив на необхідності зростання студентської єдності та корпоративної культури факультету, Шишко Ольга зазначила, що прагне до культурно-просвітницького росту факультету. І Руслан, і Ольга закликали студентів не бути байдужими до подій що відбуваються на факультеті облік та аудит і допомагати вдосконалювати його.

У виборах взяли участь 50 представників усіх студентських груп факультету.

У бюлетень для таємного голосування були включені кандидатури студентів 2 курсу факультету обліку і аудиту: Шишко Ольги та Чопа Руслана.

До останнього зберігалася інтрига, адже вибір було робити складно. Та за підрахунками лічильної комісії із невеликим відривом перемогу здобув Руслан Чоп.

Привітали нового студентського декана та лідера студентського самоврядування Голова Університетської ради студентів Цаль Наталія, Президент студентського Сенату Бич Павло та декан факультету Шашкевич Олександр.

Бажаємо Чопу Руслану плідної та насиченої роботи, успіхів у навчальній, науковій, організаторській та громадській роботі, нових злетів та звершень.

Фотозвіт: